ENDAŞ ENDÜSTRİYEL EKİPMAN VE OTOMOTİV SAN. VE TİC. A.Ş.

http://www.endas.com

1974 yılında kurulan ENDAŞ A.Ş. firması, ürün yelpazesinde barındırdığı dünyanın önde gelen rulman markaları ve güç aktarım organları ile seçkin Türk sanayici ve endüstriyel kuruluşların tercih ettiği Rulman ve Endüstriyel Ekipman tedarikçilerinden biridir.

ENDAŞ A.Ş. halen Alman SCHAEFFLER Technologies firmasının sahip olduğu FAG ve INA markalı rulmanların,Japonya’nın en büyük rulman üreticilerinden biri olan NSK marka rulmanların, Alman REXNORD Transmisyon Zincirlerinin, birer Freudenberg kuruluşu olan OKS Bakım ve Yağlama Ürünleri ile SIMRIT Keçe ve Sızdırmazlık Elemanlarının,Amerikan GARLOCK sızdırmazlık elemanlarının,Alman KRW ağır sanayi rulmanlarının, Çin Halk Cumhuriyeti’nin en büyük rulman üreticilerinden birisi olan HRB marka rulmanların,FENIX marka yerli indüksiyonla ısıtma cihazlarının Türkiye Distribütörlüklerini yürütmektedir

ENDAŞ A.Ş., yalnız pazarlama değil teknik konularda da yetenekli ve tecrübeli mühendis kadrosuyla müşteri ve kullanıcıların en büyük yardımcı ve destekçisidir.

 

 

Shadow